Nowości

 

Ciepła, funkcjonalna, a przy tym elegancka i trwała kuchnia. O tym marzy każdy z nas. W kuchni spędzamy średnio kilka godzin dziennie – pomieszczenie to powinno być dokładnie takie, jak sobie wymarzyliśmy. Jeżeli właśnie takie mają Państwo oczekiwania, polecamy meble kuchenne naszej produkcji. Mając wieloletnie doświadczenie w ich produkcji oraz współpracując z najlepszymi dostawcami frontów i okuć i mechanizmów zamykania, jesteśmy w stanie wyprodukować kuchnię, która niezawodnie będzie służyć wiele lat.

 

Nowoczesna, lakierowana kuchnia w zabudowie, czy może tradycyjne, angielskie wzornictwo z kratkami i metalowymi uchwytami? Aktualnie jesteśmy świadkami popularyzowania się dwóch głównych trendów w projektowaniu kuchni. Innowacyjne, nowoczesne kuchnie czy może nieco romantyczne, ciepłe i przytulne meble do kuchni?

 

Na swoim koncie mamy dziesiątki udanych realizacji, inspirowanych wieloma stylami. Do każdego zlecenia wkładamy nie tylko mnóstwo serca i pasji, ale również najlepsze dostępne na rynku mechanizmy zamykające, marki BLUM. Jesteśmy autoryzowanym partnerem BLUM i do naszych mebli, wykorzystujemy tylko te detale. Jest to gwarancją płynnego i bezpiecznego zamykania szafek i szuflad, bez obawy o uszkodzenie frontów czy konstrukcji mebli.

Co zyskasz korzystając z naszym usług?

meble na wymiar warszawa

Meble kuchenne, które sprostają najbardziej wygórowanym wymaganiom

szafy na zamówienie warszawa

Kompleksową usługę - od pomiaru do montażu

meble na wymiar warszawa

Szybką i profesjonalną obsługę - skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

szafy na zamówienie warszawa

Perfekcyjne otwieranie i zamykanie - dzięki zastosowaniu w meblach wysokiej klasy mechanizmów

Zapraszamy do zapozniania się oraz skorzystania z naszej oferty

1Meble
kuchenne
2Meble
biurowe
3Meble
łazienkowe
4Meble
dziecięce
5Szafy
wnękowe
6Zabudowy
RTV
7Blaty
kuchenne

Autoryzowany partner jakości Blum - szafy na zamówienie warszawa Kerrock - szafy na zamówienie warszawa Drewpol - szafy na zamówienie warszawa Peka - meble na wymiar warszawa Sevroll - meble na wymiar warszawa

Systemowe rozwiązania technik montażu mebli festpool - meble na wymiar warszawa