O nas

 

FormaticDesign tworzy grupa pasjonatów dobrego stylu, wysokiej jakości i funkcjonalności oraz piękna, które powinno towarzyszyć nam co dnia, a szczególnie w domu lub mieszkaniu.

 

Miłość do mebli pojawiła się w nas już kilkanaście lat temu. Od tego czasu, niezmiennie podsycamy ten płomień, wykonując coraz to nowe meble kuchenne, szafy wnękowe lub blaty kerrock. Jesteśmy jednym z bardziej docenianych wykonawców mebli kuchennych, działającym na terenie Warszawy, Prószkowa i Skierniewic. Zapewniając Państwo kompleksową pomoc w wyborze mebli, przyczyniamy się do uzyskania pełnego zadowolenia, z efektu końcowego naszej pracy. Podejmując współpracę z naszą firmą, każdy Klient może liczyć na wykonanie zlecenia zgodnie z jego oczekiwania.

 

Wierzymy w jakość naszych produktów, pamiętając o tym, że muszą być dostosowane do gustów klienta. Na tym etapie możliwe jest wprowadzanie modyfikacji, zmieniających końcowy wygląd blatu, kuchni czy szafy. Wszystko z myślą o tym, aby w rezultacie otrzymać produkt, którym chcemy się otaczać i przebywać w jego zasięgu.

Co zyskasz korzystając z naszym usług?

meble na wymiar warszawa

Meble kuchenne, które sprostają najbardziej wygórowanym wymaganiom

szafy na zamówienie warszawa

Kompleksową usługę - od pomiaru do montażu

meble na wymiar warszawa

Szybką i profesjonalną obsługę - skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

szafy na zamówienie warszawa

Perfekcyjne otwieranie i zamykanie - dzięki zastosowaniu w meblach wysokiej klasy mechanizmów

Zapraszamy do zapozniania się oraz skorzystania z naszej oferty

1Meble
kuchenne
2Meble
biurowe
3Meble
łazienkowe
4Meble
dziecięce
5Szafy
wnękowe
6Zabudowy
RTV
7Blaty
kuchenne

Autoryzowany partner jakości Blum - szafy na zamówienie warszawa Kerrock - szafy na zamówienie warszawa Drewpol - szafy na zamówienie warszawa Peka - meble na wymiar warszawa Sevroll - meble na wymiar warszawa

Systemowe rozwiązania technik montażu mebli festpool - meble na wymiar warszawa